Církevní základní škola Borohrádek

Školní mikrobus

Úvodní stránka > O škole > Školní mikrobus

Svozová doprava je součástí služeb pro dojíždějící žáky. Umožňuje jim pohodlně cestovat do školy téměř od domu. Pevný jízdní řád školního mikrobusu „Emánku“ je sestaven vždy k 1. září daného školního roku a během roku výjimečně aktualizován podle dopravní situace (objížďky, uzavírky).

Řidič je vybaven telefonem s handsfree sadou, aby mohl v případě nutnosti komunikovat se školou.

Rodiče obvykle oznamují změny třídním učitelkám nebo ekonomce školy, která je předá řidiči před začátkem svozu.

V případě vašeho zájmu o zařazení do jízdního řádu, kontaktujte s předstihem vedení školy. Přestože se snažíme vyhovět maximálnímu počtu rodin, nová nástupní místa se přidávají velmi obtížně, a to zejména z časových důvodů.