Živý Betlém
 
 
Pokud máte rádi klasické Vánoce, určitě s nimi máte spojené i betlémy. A pokud se nespokojíte pouze s těmi  statickými, rozhodně se vydejte na náš Živý betlém. Jedná se   o tradiční akci,  při které uvidíte vystupovat všechny žáky naší školy a velmi často i naše učitele. Zároveň pořádáme i den otevřených dveří, kdy můžete nakouknout do naší malé školy.
 
Liturgické pásmo má vždy novou režii. Již jsme předvedli cestovatelský betlém, kde se jelo vlakem, betlém ve stylu České mše vánoční od Jakuba Jana Ryby   nebo betlém ve víru tance. Co ale nikdy nechybí jsou živá zvířata a pohodová atmosféra. 
 
Tento den je pro nás SETKÁNÍM. Setkáním s rodiči našich žáků, s našimi bývalými kolegy, bývalými   žáky, s lidmi z našeho města, ale i s těmi, kteří přijedou zas a znovu jen kvůli tomu nesmrtelnému příběhu.
 
Také v tento den pořádáme Vánoční školní kavárnu, kdy naši zaměstnanci napečou výborné dezerty a podávají je ke kávě a čaji. Přijďte se podívat, posedět, prohlédnout si naši školu a naladit se na pohodovou notu Vánoc. 
 
Letos se na Váš těšíme  ........12. 2018